WIADOMOŚCI O KAMPANII

Thermonator 3T - eskadra dronów dla ukraińskiej armii

Dárek pro Putina
KAMPANIA PATRONÓW

Ukraińskie Siły Zbrojne poprosiły nas o szybkie dostarczenie setek wysokiej klasy dronów zwiadowczych Mavic 3 T. Udało nam się „zarezerwować” tę niezwykle dużą liczbę i opracować sposób na szybkie przekazanie ich w ręce sił specjalnych. Prosimy o pomoc w realizacji tej dostawy.

488596
719
Z
2125000
wspierających

Cel kampanii:

Kupić 100 dronów Mavic 3 T, które udało nam się zarezerwować i musimy jak najszybciej za nie zapłacić i przetransportować je na Ukrainę, gdzie czekają na nie siły specjalne. Te drony są bardzo trudne do zdobycia w dużych ilościach i są naprawdę niezbędnym narzędziem dla żołnierzy na linii front

Co zostanie zakupione

Mavic 3T to komercyjny dron, który znalazł swoje miejsce na polu bitwy. Jest to najnowocześniejsza latająca kamera termowizyjna, która zmieniła wiele długotrwałych koncepcji kamuflażu na zewnątrz, ponieważ Mavic 3T doskonale widzi w dzień iw nocy to, co w przeciwnym razie jest zakamuflowane, aby wtopić się w naturę. Drony DJI Mavic 3T są obecnie niezbędnym wyposażeniem każdej jednostki bojowej. Pomagają dronom FPV lokalizować cele, wykrywać gromadzące się siły wroga i ukrytych żołnierzy wroga. Pomagają również ratować życie, szukając rannych 24/7. Drony tego typu mogą być również wykorzystywane do lokalizowania min przeciwczołgowych i motyli w idealnych warunkach.‍

‍ Logistyka i przekazanie

Zespół ludzi z inicjatywy I Drive Drones i Czeskiej Agencji Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej zajmie się modyfikacją, transportem i szkoleniem. Jest to najlepszy zespół ekspertów, z którymi współpracujemy od dłuższego czasu.

NEWS

Przepraszamy, nie znaleziono informacji o tym bloku w bazie danych.

POMÓŻ NAM POPRAWIĆ PRZEKŁAD

icon twitter

Ta wersja strony jest zatem tłumaczona przez automatycznego tłumacza i może zawierać błędy. Jeśli chcesz poprawić jakość strony, skontaktuj się z nami.

CHCĘ POMOCY
Za projektem Prezent dla Putina stoi bardzo mały zespół z Czech. Zajmują się oni wszystkim, począwszy od zakupów, marketingu i rozwiązań technicznych. Jeśli chcesz pomóc w rozwoju kolekcji za granicą, dołącz do nas.
WYBRANA SUMA:
142 092 929 zł
icon star image
LICZBA PREZENTÓW:
292 232
icon star image
DZIEŃ WOJNY:
842
icon star image
   ZBIÓRKA PIENIĘDZY NA BROŃ DLA UKRAINY