WIADOMOŚCI O KAMPANII

10 ton plastikowych materiałów wybuchowych dla jednostki Kord

Ministerstwo Obrony Republiki Czeskiej
KAMPANIA PATRONÓW

Otrzymaliśmy pilną prośbę od Kord, jednostki ukraińskiej policji działającej na froncie. Pilnie potrzebują 10 ton plastikowych materiałów wybuchowych, 10 000 detonatorów i 10 kilometrów lontu detonacyjnego.

596368
6628
Z
564516
wspierających

CEL KAMPANII

Po konsultacjach z ekspertami i biorąc pod uwagę terminy dostaw, chcemy dostarczyć na Ukrainę czeski plastyczny materiał wybuchowy nowej generacji Black Dough na bazie PETN (Pentrit) od wiodącego czeskiego producenta amunicji STV GROUP.

Co kupimy?

10 ton plastycznego materiału wybuchowego Black Dough

10 000 detonatorów

10 kilometrów lontu detonującego

Plastikowy materiał wybuchowy Black Dough jest łatwy w formowaniu i idealnie nadaje się dla jednostek inżynieryjnych i sił specjalnych, które potrzebują specjalnych materiałów wybuchowych o różnych kształtach do precyzyjnego wysadzania w celu zniszczenia niewybuchów lub do innych zadań. Materiał wybuchowy jest trwały i mocny, nawet do użytku pod wodą lub w ekstremalnych warunkach temperaturowych.

LOGISTYKA

Zakupem i transportem materiałów wybuchowych zajmuje się Ministerstwo Obrony. Materiały wybuchowe są dostarczane bezpośrednio do jednostki policji, która o nie poprosiła.

NEWS

Przepraszamy, nie znaleziono informacji o tym bloku w bazie danych.

POMÓŻ NAM POPRAWIĆ PRZEKŁAD

icon twitter

Ta wersja strony jest zatem tłumaczona przez automatycznego tłumacza i może zawierać błędy. Jeśli chcesz poprawić jakość strony, skontaktuj się z nami.

CHCĘ POMOCY
Za projektem Prezent dla Putina stoi bardzo mały zespół z Czech. Zajmują się oni wszystkim, począwszy od zakupów, marketingu i rozwiązań technicznych. Jeśli chcesz pomóc w rozwoju kolekcji za granicą, dołącz do nas.
WYBRANA SUMA:
144 434 960 zł
icon star image
LICZBA PREZENTÓW:
300 222
icon star image
DZIEŃ WOJNY:
875
icon star image
   ZBIÓRKA PIENIĘDZY NA BROŃ DLA UKRAINY