Nowy van dla wolontariuszy Team4Ukraine

Dárek pro Putina
KAMPANIA PATRONÓW

Kilka dni temu czterech czeskich wolontariuszy z Team4Ukraine zostało poważnie rannych na Ukrainie. Przeżyli, ale furgonetka, która uratowała im życie, została nieodwracalnie zniszczona. W tej kampanii staramy się zebrać fundusze na nową furgonetkę do prowadzenia misji na Ukrainie.

250055
196
Z
221403
wspierających

Są rzeczy, bez których grupa taka jak Team4Ukraine po prostu nie może przetrwać w ukraińskich warunkach. Zasadniczo zajmujemy się transportem znacznych ilości ładunków z jednego miejsca do drugiego, zwykle po kiepskich drogach. Odległości są ogromne w drugim co do wielkości kraju europejskim, nieporównywalne z tymi w Europie. Jakość i niezawodność dostaw jest po prostu koniecznością. Reprezentuje to, co koń oznaczał dla północnoamerykańskich plemion wojowników lub ich ukraińskiego odpowiednika - Kozaków. Nadają im imiona i są de facto członkami drużyny.

Prawdopodobnie wiesz, że Team4Ukraine miał poważny wypadek 8 marca 2024 roku na Ukrainie w pobliżu frontu. Chłopcy go nie spowodowali, nadjeżdżający pojazd zjechał na ich pas ruchu i uderzył w nich czołowo na niezatłoczonym odcinku słynącym z częstych wypadków. Odnieśli umiarkowane lub poważne obrażenia wymagające wielokrotnych operacji. Ich stan się poprawia i wrócą do aktywnego życia oraz, według ich słów, do działalności Team4Ukraine.

Jednak rozbitej Toyocie nie można już pomóc. Należała ona do jednego z członków stowarzyszenia, który siedział w niej w momencie kolizji i został poważnie ranny. Na dłuższą metę przekazał ją zespołowi, w którego służbie przejechała dziesiątki tysięcy kilometrów. Jej niezawodność i bezpieczeństwo prawdopodobnie uratowały chłopcom życie, ale ona sama jest spisana na straty. Rozliczenie odpowiedzialności cywilnej i ubezpieczenia samochodu w walczącym kraju zajmuje miesiące, jeśli nie lata. Ale oni nie mogą czekać tak długo. Utrata samochodu znacznie zmniejszyłaby skuteczność stowarzyszenia. Dlatego postanowiliśmy wesprzeć jego działalność, uruchamiając zbiórkę publiczną. Zostanie ona wykorzystana na zakup nowego vana na własność drużyny. Z góry dziękujemy.

Dzięki Tobie Team4Ukraine może pomóc.

GALERIE

Omlouváme se, nebyl nalezen žádný obrázek.

POMÓŻ NAM POPRAWIĆ PRZEKŁAD

icon twitter

Ta wersja strony jest zatem tłumaczona przez automatycznego tłumacza i może zawierać błędy. Jeśli chcesz poprawić jakość strony, skontaktuj się z nami.

CHCĘ POMOCY
Za projektem Prezent dla Putina stoi bardzo mały zespół z Czech. Zajmują się oni wszystkim, począwszy od zakupów, marketingu i rozwiązań technicznych. Jeśli chcesz pomóc w rozwoju kolekcji za granicą, dołącz do nas.
WYBRANA SUMA:
118 476 904 zł
icon star image
LICZBA PREZENTÓW:
215 495
icon star image
DZIEŃ WOJNY:
781
icon star image
   ZBIÓRKA PIENIĘDZY NA BROŃ DLA UKRAINY