WIADOMOŚCI O KAMPANII

Pomoc doraźna dla szpitala dziecięcego w Kijowie

Dárek pro Putina
KAMPANIA PATRONÓW

8 lipca ataki rakietowe poważnie uszkodziły szpital dziecięcy Ochmatdyt w Kijowie, powodując wiele ofiar. Rozpoczynamy dwutygodniową zbiórkę, aby wesprzeć natychmiastowe naprawy i opiekę. Wszystkie darowizny zostaną przekazane bezpośrednio szpitalowi. Twoja pomoc jest pilnie potrzebna. Wpłać teraz

1055864
3456
Z
0
wspierających

Cały cywilizowany świat jest wstrząśnięty barbarzyńskimi atakami rakietowymi na szpital dziecięcy Ochmatdyt w Kijowie i inne cele cywilne na Ukrainie, przeprowadzonymi przez Federację Rosyjską rankiem 8 lipca. Dziesiątki ofiar śmiertelnych, setki rannych i, między innymi, uszkodzenie największego szpitala dziecięcego na Ukrainie. Nasi koledzy z Fundacji Przyszłość dla Ukrainy pracują obecnie w tej placówce, a leczone tam dzieci miały przyjechać w ciągu najbliższych kilku tygodni na rehabilitację do uzdrowiska w Czechach. Od leczących je lekarzy wiemy, że poszkodowany szpital dopiero zaczyna szacować straty i będzie potrzebował pieniędzy w nadchodzących tygodniach. Dlatego zdecydowaliśmy się uruchomić tę szybką zbiórkę pieniędzy. Pozostawimy ją otwartą przez 14 dni, a następnie znajdziemy sposób na przekazanie wszystkich zebranych w ten sposób środków za pośrednictwem odpowiedniej umowy darowizny do tego szpitala jako szybkiej pomocy w usuwaniu szkód spowodowanych tym podstępnym i nieludzkim atakiem.

NEWS

Przepraszamy, nie znaleziono informacji o tym bloku w bazie danych.

POMÓŻ NAM POPRAWIĆ PRZEKŁAD

icon twitter

Ta wersja strony jest zatem tłumaczona przez automatycznego tłumacza i może zawierać błędy. Jeśli chcesz poprawić jakość strony, skontaktuj się z nami.

CHCĘ POMOCY
Za projektem Prezent dla Putina stoi bardzo mały zespół z Czech. Zajmują się oni wszystkim, począwszy od zakupów, marketingu i rozwiązań technicznych. Jeśli chcesz pomóc w rozwoju kolekcji za granicą, dołącz do nas.
WYBRANA SUMA:
144 434 960 zł
icon star image
LICZBA PREZENTÓW:
300 222
icon star image
DZIEŃ WOJNY:
875
icon star image
   ZBIÓRKA PIENIĘDZY NA BROŃ DLA UKRAINY