Dziesięć ton plastikowych materiałów wybuchowych dla ukraińskiej armii

Dárek pro Putina
KAMPANIA PATRONÓW

Mamy możliwość zakupu 10 ton plastikowych materiałów wybuchowych i chcemy jak najszybciej dostarczyć je ukraińskiej armii. Dzięki zwiększeniu produkcji jesteśmy w stanie dostarczyć materiały wybuchowe na front bardzo szybko, ponieważ pochodzą one od producenta.

1599402
3147
Z
2539756
wspierających

Cel kampanii

Zakup dziesięciu ton plastikowych materiałów wybuchowych i jak najszybsze dostarczenie ich ukraińskiej armii.Ukraińska armia potrzebuje plastikowych materiałów wybuchowych. Zawarliśmy umowę z Ambasadą Ukrainy i wiodącym czeskim producentem na dostawę 10 ton. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że producent nawet zwiększył produkcję z tego powodu, dzięki czemu materiał będzie stopniowo dostarczany ukraińskiej armii w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Nie możemy ujawnić dokładnych planów, w jaki sposób Ukraińcy będą go utylizować. Możemy jednak powiedzieć, że taka ilość wystarczyłaby do uzbrojenia 10 000 dronów FPV i nadal pozostałaby wystarczająca ilość do innych interesujących zastosowań.

Transport i przekazanie

Zakupimy i wyślemy materiały wybuchowe na Ukrainę w tym samym czasie, w którym dotrą one od producenta, w około jednotonowych partiach. Dostawy są koordynowane przez Ambasadę Ukrainy w Czechach i będą odbierane bezpośrednio przez ukraińskie wojsko.

GALERIE

Omlouváme se, nebyl nalezen žádný obrázek.

POMÓŻ NAM POPRAWIĆ PRZEKŁAD

icon twitter

Ta wersja strony jest zatem tłumaczona przez automatycznego tłumacza i może zawierać błędy. Jeśli chcesz poprawić jakość strony, skontaktuj się z nami.

CHCĘ POMOCY
Za projektem Prezent dla Putina stoi bardzo mały zespół z Czech. Zajmują się oni wszystkim, począwszy od zakupów, marketingu i rozwiązań technicznych. Jeśli chcesz pomóc w rozwoju kolekcji za granicą, dołącz do nas.
WYBRANA SUMA:
118 476 904 zł
icon star image
LICZBA PREZENTÓW:
215 495
icon star image
DZIEŃ WOJNY:
781
icon star image
   ZBIÓRKA PIENIĘDZY NA BROŃ DLA UKRAINY