Pojazdy opancerzone dla Legionu Międzynarodowego

Malcolm Nance
KAMPANIA PATRONÓW

Międzynarodowy Legion na Ukrainie pilnie potrzebuje kilku pojazdów opancerzonych, aby zapewnić większe bezpieczeństwo żołnierzom biorącym udział w najcięższych walkach na froncie. Udało nam się zdobyć niezbędne pojazdy od dealera w Wielkiej Brytanii i teraz prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na ich zakup.

98396
333
Z
1743746
wspierających

CEL KAMPANII

Międzynarodowy Legion na Ukrainie to jednostka złożona z ochotników ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii i Europy. Ponieważ służą w niej bardzo doświadczeni żołnierze, często biorą oni udział w najcięższych walkach i obecnie najbardziej potrzebują zwiększonego bezpieczeństwa podczas akcji oraz transportu na pozycje. Do tego właśnie służą pojazdy, które budujemy w ramach tej kampanii.

W szczególności potrzebujemy ciężkiej opancerzonej ciężarówki z napędem na wszystkie koła, aby zapewnić bezpieczny transport żołnierzy i opancerzonych jeepów. Zostaną one uzupełnione lekkimi pojazdami wojskowymi do celów operacyjnych. Głównym celem kampanii jest ochrona życia naszych żołnierzy, którzy obecnie giną lub odnoszą obrażenia podczas przemieszczania się na swoje pozycje.

CO ZOSTANIE ZAKUPIONE?

Podstawą kampanii jest opancerzony samochód patrolowy Pinzgauer z napędem na wszystkie koła 6x6. Pojazd zostanie zakupiony z rezerw wojskowych w idealnym stanie. Pinzgauer to sprawdzony pojazd wojskowy, który jest produkowany od lat 60. i jest częścią wyposażenia armii amerykańskiej, brytyjskiej i ukraińskiej. W rezultacie na Ukrainie jest mnóstwo części zamiennych i ludzi, którzy są w stanie serwisować te pojazdy.

Chcemy również kupić cztery opancerzone jeepy do bezpiecznego przemieszczania się na pole bitwy, a także cztery zmodyfikowane lekkie quady, które choć nie zapewniają tak dużej ochrony, zapewniają szybkość i lepszą koordynację jednostki.

LOGISTYKA

Udało nam się pozyskać pojazdy od dealera sprzętu wojskowego w Wielkiej Brytanii. Zabezpieczyliśmy niezbędną dokumentację i pozwolenia eksportowe i jesteśmy gotowi do transportu sprzętu na Ukrainę. Pojazdy zostaną przekazane bezpośrednio żołnierzom Legionu Międzynarodowego bez pośredników i przejdą kontrolę serwisową przed rozmieszczeniem.‍

GALERIE

Omlouváme se, nebyl nalezen žádný obrázek.

POMÓŻ NAM POPRAWIĆ PRZEKŁAD

icon twitter

Ta wersja strony jest zatem tłumaczona przez automatycznego tłumacza i może zawierać błędy. Jeśli chcesz poprawić jakość strony, skontaktuj się z nami.

CHCĘ POMOCY
Za projektem Prezent dla Putina stoi bardzo mały zespół z Czech. Zajmują się oni wszystkim, począwszy od zakupów, marketingu i rozwiązań technicznych. Jeśli chcesz pomóc w rozwoju kolekcji za granicą, dołącz do nas.
WYBRANA SUMA:
118 476 904 zł
icon star image
LICZBA PREZENTÓW:
215 495
icon star image
DZIEŃ WOJNY:
781
icon star image
   ZBIÓRKA PIENIĘDZY NA BROŃ DLA UKRAINY